Вітаю Вас Гість
RSS
 
Головна сторінка РеєстраціяВхід
[Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Балачки » Клуб "Балаболка" » FLEX (Future Leaders Exchange Program)
FLEX
EridianaДата: Вторник, 27.11.2007, 19:32 | Сообщение # 1
Новенький
Группа: Користувачі
Сообщений: 50
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Ось, як Дарця і просила, розкажу тут про ФЛЕКС. Можливо, комусь буде цікаво.

ФЛЕКС - програма обміну майбутніх лідерів. Участь у ній можуть взяти лише учні 9-10 класів певного віку (вік кожен рік по-своєму змінюються). Для участі потрібно хоча б на достатньому рівні знати англійську мову. Програма має три тури. 1-2 — чисто перевірка знань з англійської мови. Перший - дуже легкий, другий чуть складніший, але все одно неважкий.
3 тур - це перевірка лідерських якостей. Цей тур найважчий і найдовший. Він складається із кількох етапів. Спочатку - письмова розгорнута відповідь на кілька питань. Через кілька днів - співбесіда. І до того ж, треба заповнити велику анкету (твої інтереси, кілька фото, чим ти займаєшся у вільний час, характеристика вчителем тебе, особливий пункт - це медична довідка - чим там хворів і так далі).
В принципі, у мене в буклетику писало: Знання англійської бажані, але не обов'язкові.
Після всього того, тебе вибирає або не вибирає якась американська сім'я, у якій ти проживеш рік.

Розкажу чуть про себе. Я пройшла у 3 тур. Особисто для мене це було важко, бо минулого року участі у програмі я не брала. Якби брала, була би більше знайома із цією кухнею. Досі соромно за те, що я намолола на співбесіді smile

Що я хочу сказати людям, які зараз навчаються у 8 або 9 класі - не пропускайте такого шансу. Ідіть, не бійтеся, пробуйте себе - можливо, саме вам пощастить поїхати в Америку. Питайте своїх вчителів з англійської мови, дирекції - вони зазвичай в курсі подібних речей. Перший тур - чи то 12, чи 13 жовтня.

Ось - це дилетантська розповідь про ФЛЕКС. Якщо у когось є щось запитати, будь ласка - постараюся відповісти по мірі моєї освідомленості smile


Як добре, що ми зробили не все, що могли!
 
ДарцяДата: Пятница, 07.12.2007, 17:25 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 447
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Дуже цікаво. Дякую smile
Як виявилося, я про це знала, тільки назву не пам'ятала))). Моя однокласниця зараз навчається в США (за цією ж програмою). Я б теж могла в ній участь взяти, але початково треба було вирішити, чи готова я туди поїхати (на той випадок, якщо пройду відбір). Але я настільки домашня, що просто того б не винесла smile
Моїй однокласниці дуже там подобається, вона вже освоїлася, знайшла товаришів, сім'я дуже хороша. Переписуюся з нею.

Eridiana, ти теж в США навчалася?


Борітеся - поборете (с) Т.Г. Шевченко

 
EridianaДата: Понедельник, 11.02.2008, 21:03 | Сообщение # 3
Новенький
Группа: Користувачі
Сообщений: 50
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Ні, не навчалася, я тільки в 10 класі. Якби пройшла, могла б наступного року навчатися.
Quote (Дарця)
Але я настільки домашня, що просто того б не винесла
Не знаю, але я вважаю, що завжди варто пробувати свої сили. Реально вирішувати треба було би, коли пройдеш у 3 тур. А так - це просто взнати, куди годяться твої знання англійської. Та й вчителі іншими очима подивляться - мені семестрову на бал підвищили biggrin
Хоча, якщо чесно, я б теж не витримала поїздки в Америку. Попалося таке питання на співбесіді - а що б ти робила, якби твої однокласники були милими, уважними людьми, казали б тобі hello, але реально з тобою спілкуватися ніхто би не хотів? Я щось придумала, звичайно, але потім замислилася: а якби так і справді було? зрозуміла, що не зможу так.
Правда, організатори казали, що всі верталися дуже задоволені і хотіли б ще smile


Як добре, що ми зробили не все, що могли!
 
Форум » Балачки » Клуб "Балаболка" » FLEX (Future Leaders Exchange Program)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Бесплатный хостинг uCoz