Вітаю Вас Гість
RSS
 
Головна сторінка РеєстраціяВхід
[Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Балачки » Філософія » Наркоманія (Це непросто...)
Наркоманія
ДарцяДата: Среда, 06.06.2007, 21:42 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 447
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Звісно, кожен знає, що таке наркоманія і чому люди підсідають на "зіллячко"... Зараз це явище набуває все більших і більших масштабів... На мою думку, таких людей слід розуміти і підтримувати морально, а не зрікатися, говорячи "будь, що буде"... Цю тему я помістила саме в розділ "Філософія", бо мені здається, що така проблема вартує того, щоб над нею задумалися глибше і зрозуміли цих людей (я маю на увазі тих, хто байдужий до наркоманії).

Борітеся - поборете (с) Т.Г. Шевченко

 
LegolasДата: Четверг, 07.06.2007, 01:53 | Сообщение # 2
Резидент
Группа: Модератори
Сообщений: 118
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Quote (Дарця)
На мою думку, таких людей слід розуміти і підтримувати морально, а не зрікатися, говорячи "будь, що буде"... Цю тему я помістила саме в розділ "Філософія", бо мені здається, що така проблема вартує того, щоб над нею задумалися глибше і зрозуміли цих людей (я маю на увазі тих, хто байдужий до наркоманії).

Це як витяг з промови Місс Америка. smile
На мою думку появу наркотиків взагалі не треба допускати. Тоді й не буде ніяких проблем.


 
ДарцяДата: Четверг, 07.06.2007, 09:37 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 447
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Quote
Це як витяг з промови Місс Америка.

tongue

Просто можуть і насильно дозу вколоти, щоб та людина їм більше платила... А потім постраждалий мучиться від бажання отримати ще "чарівного зілля"...


Борітеся - поборете (с) Т.Г. Шевченко

 
LegolasДата: Четверг, 07.06.2007, 14:10 | Сообщение # 4
Резидент
Группа: Модератори
Сообщений: 118
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Насильно.... Зараз В Україні все можливо. Тоді просто не треба лізти в погану компанію.

 
ДарцяДата: Четверг, 07.06.2007, 15:36 | Сообщение # 5
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 447
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Отож... А як у нітовпі хтось підійде і вколе... Просто так, аби любина мучилася... Й таке ж буває.

Борітеся - поборете (с) Т.Г. Шевченко

 
LegolasДата: Пятница, 08.06.2007, 01:19 | Сообщение # 6
Резидент
Группа: Модератори
Сообщений: 118
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
То це вже не наркоманія почнеться. Тут все складніше, адже так поширюють різноманітні хвороби.

 
FataMorg@naДата: Воскресенье, 24.06.2007, 02:02 | Сообщение # 7
Новенький
Группа: Модератори
Сообщений: 41
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Я категорично проти важких наркотиків!!!
Я НЕкатегорично проти легких - маріхуани і все таке...

І взагалі з приводу важких наркотиків, саме часто вони провокують створення геніального... ви ніколи не помічали, що всі справжні шедеври були створені людьми неадекватними - широфрениками, божевільними, наркоманами? ...тому що все дійсно геніальне було за межами сірого і звичайного - воно випереджало час і лише тоді ставало шедевром, а створити шось поза межами цього світу... може лише той, хто бачить той світ...

 
iLLysionДата: Среда, 11.07.2007, 14:34 | Сообщение # 8
Привезений
Группа: Користувачі
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
мій друг час від часу полюбляє "покурити травички". Як на мене це не дуже добре, тому що всі гроші він може спустити на цю хімію! так власне хімію, бо чисту траву нікому не вигідно продавати. Скільки разу ми йому казали, щоб не курив і що в нього залежність, він відповідав, що ніяких проблем немає, бо він може не курити досить довгий період часу. Це справді так, але... В кожного свій вибір життєої стежки.
Але я є прихильником легалізації важких наркотиків. Чому? Відповідь дуже проста. Щоб отой весь непотріб, який вештається по вулиці, забирає в дітей телефони і не тільки дітей, здійснює крадіжки квартир, може побити будь-якого перехожого тільки через те, що в того не така стрижка, чи не такий одяг (для них лиса макітра і спортивні Адібаси це вершини краси зовн. вигляду) повиздихував швидше, а для ін. було прикладом, чи варто налідувати чи ні. Але легалізація повинна строго здійснюватися на державному рівні. Ставити на облік кожного наркомана і видавати наступну дозу тільки після певної виконаної суспільно-корисної роботи, наприклад прибирання міських територій і зон відпочинку. Можливо це звучить не гуманно і дуже схоже до якого рабства, але раз воно ходить по цьому світі і паскудить все навколо себе, то нехай за це платить.
 
ДарцяДата: Среда, 11.07.2007, 23:17 | Сообщение # 9
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 447
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Quote
Можливо це звучить не гуманно і дуже схоже до якого рабства, але раз воно ходить по цьому світі і паскудить все навколо себе, то нехай за це платить.

Я б теж таким би чином повелася... Покращало б... І сміття б поменшало після прибирання армії наркоманів... biggrin


Борітеся - поборете (с) Т.Г. Шевченко

 
EridianaДата: Вторник, 14.08.2007, 11:21 | Сообщение # 10
Новенький
Группа: Користувачі
Сообщений: 50
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
FataMorg@na, тоді виходить, що всі наркомани і божевільні - геніальні? Ну, може, щось в цьому і є, але лише малееесенька частина. А шизофренія - це в першу чергу ХВОРОБА, а не шлях до геніальності. Та й більшість геніальних людей наркотики не вживала. І якщо людина ДІЙСНО геніальна, їй стимулів не треба.

Як добре, що ми зробили не все, що могли!
 
ВладДата: Среда, 14.11.2007, 16:49 | Сообщение # 11
Стріляний горобець
Группа: Модератори
Сообщений: 295
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Quote (iLLysion)
тому що всі гроші він може спустити на цю хімію! так власне хімію, бо чисту траву нікому не вигідно продавати.

А якщо самому вирощувати? biggrin

Ніхто з форумців так і не наважився сказати, чи хто пробував легкі наркотики? wink


я в тебе вганяю червоний кілок, але в голові в тебе Пушкін і Блок
(с) Юрко Позаяк

 
ДарцяДата: Пятница, 23.11.2007, 18:20 | Сообщение # 12
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 447
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Я з гордістю можу сказати, що не пробувала biggrin Так що до мене немає претензій

Борітеся - поборете (с) Т.Г. Шевченко

 
ВладДата: Суббота, 24.11.2007, 18:14 | Сообщение # 13
Стріляний горобець
Группа: Модератори
Сообщений: 295
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Quote (Дарця)
Я з гордістю можу сказати, що не пробувала

молодець! respect


я в тебе вганяю червоний кілок, але в голові в тебе Пушкін і Блок
(с) Юрко Позаяк

 
EridianaДата: Вторник, 27.11.2007, 18:52 | Сообщение # 14
Новенький
Группа: Користувачі
Сообщений: 50
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Теж ніколи не пробувала smile

Як добре, що ми зробили не все, що могли!
 
ВладДата: Вторник, 27.11.2007, 22:20 | Сообщение # 15
Стріляний горобець
Группа: Модератори
Сообщений: 295
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Все ж таки ще не вся молодь зіпсована)

я в тебе вганяю червоний кілок, але в голові в тебе Пушкін і Блок
(с) Юрко Позаяк

 
ДарцяДата: Пятница, 07.12.2007, 17:09 | Сообщение # 16
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 447
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Влад, тепер давай до тебе перейдемо...)) Я тобі задаю таке ж саме питання tongue

Борітеся - поборете (с) Т.Г. Шевченко

 
ВладДата: Воскресенье, 16.12.2007, 00:38 | Сообщение # 17
Стріляний горобець
Группа: Модератори
Сообщений: 295
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Quote (Дарця)
Влад, тепер давай до тебе перейдемо...)) Я тобі задаю таке ж саме питання

Я знав, що питання, яке я поставив з цікавості, обов'язково повернеться до мене, наче бумеранг))
А може я підсвідомо того хотів??

Ну що ж травичку я одного разу таки смалив. Товариш запропонував спробувати. Мені звісно з першого разу не сподобалося, тому другий раз я пробувати не став. Взагалі я дивуюся якого розповсюдження зараз досягло паління трави. Купити можна практично будь-де, навіть, у школі. З цим потрібно щось робити.

Взагалі до маріхуани я відношусь двозначно. З одного боку, будь-яку залежнісь я вважаю поганою, але мені здається, що від анаші принаймні менше бід, ніж від алкоголя. Люди під дією травички не схильні до агресії. В Англії на одному матчі влада дозволила проносити з собою траву, та заборонила брати алкоголь. Мабуть у них були підстави до такого рішення.

Трава більше впливає на мозок, ніж на інші частини організму, і її стільки за день не викуриш, як тютюн. А останній впливає на весь організм і першими страждають не легені. Перше, на що впливає тютюнопаління, - друге серце чоловіка, тобто передміхурова залоза. Нажаль, хлопці про це часто не знають.

Я тютюнопаління вважаю справжньою наркоманією!!!

Ось такі от в мене роздуми.


я в тебе вганяю червоний кілок, але в голові в тебе Пушкін і Блок
(с) Юрко Позаяк



Сообщение отредактировал Влад - Воскресенье, 16.12.2007, 00:39
 
Форум » Балачки » Філософія » Наркоманія (Це непросто...)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Бесплатный хостинг uCoz