Вітаю Вас Гість
RSS
 
Головна сторінка РеєстраціяВхід
[Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: FataMorg@na  
Форум » Балачки » Патріотизм » Патріотизм (А як це слово розумієш ти???)
Патріотизм
ДарцяДата: Среда, 06.06.2007, 22:02 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 447
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Вікіпедія говорить:
Патріот - той, хто любить свою Батьківщину, відданий своєму народові, готовий заради них на жертви і подвиги. У переносному значенні людина, яка палко любить що-небудь, віддана якійсь справі (патріот міста та ін.).

А ви патріот??? Що можете сказати стосовно цього???

Власне я вважаю себе патріоткою. Трохи чудно, мабуть, робити такі пафосні заяви... Але якщо зрівняти свої вчинки і переконання з визначенням, то, знаєте, все сходиться. По-перше, я віддана Україні, люблю її народ, мову, культуру, по-друге, якщо вважати те, що я розмовляю українською подвигом (не кожен українець в силі зробити це), то я підходжу й під другий пункт. На більше, покищо, вік не дозволяє (маю на увазі право голосу на виборах чи участь в демонстраціях)... По-третє, я дійсно таки палко і щиро закохана в Україну...

Мені не зрозумілі плутання декого патріотів з націоналістами і шовіністами. Ще мене бісять коментарі щодо "патріотизму": ну й що ви для країни робите??? Тільки й кричите на всі сторони, що ви - патріот... Так от... Я вважаю, що не кожна людина, яка живе в Україні може сказати, що вона патріот... Тим більше, це моє преконання, моя думка щодо цього. І я не хочу підлаштовуватися під когось з тих міркувань, що це "модно" чи "цікаво"...


Борітеся - поборете (с) Т.Г. Шевченко

Сообщение отредактировал Дарця - Суббота, 23.06.2007, 01:36
 
FataMorg@naДата: Воскресенье, 24.06.2007, 02:17 | Сообщение # 2
Новенький
Группа: Модератори
Сообщений: 41
Репутация: 0
Статус: Офлайн s7
Я - Патріотка своєї України - хоч я ще досить дитина, для того щоб робити щось суттєве для України - помітне і корисне, я роблю маленькі кроки і вірою і правдою захищаю свою Батьківщину, хоч це і якась піщинка у пустелі - але хіба ж не з цих піщинок скалається неосяжна Сахара, так як із зірок Всесвіт....тьху...шось мене понесло - скажу по суті! Якщо ми всі будемо єднатися в одним цілий і сильний народ - у своїй ідеї, переконанні - ми буде справжнім океаном... просто треба починати з себе...
А ще з приводу нацоналізму - ...відверто визнаю в собі долю націоналізму (особливо до деяких націй) конструктивну критику з цього приводу сприймаю, але не міняю своїх поглядів....хай навіть це не правильно, але це в моїй дезоксирибонуклеїновій( tongue ) кислоті....як і у моїй крові. душі, плоті!
 
Форум » Балачки » Патріотизм » Патріотизм (А як це слово розумієш ти???)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Бесплатный хостинг uCoz